Mani sauc Dace. Esmu PHOTO WOODoo idejas autore un koka dekoratīvo rotājumu meistare. Katrs rotājums ir mans roku darbs, un šī radošā procesa maģija noris mazā, gaišā darbnīcā skaistajā Ventspils pilsētā. Esmu mazliet sapņotāja un tas man palīdz rast arvien jaunas idejas. Tomēr esiet droši, ka savu darbu veicu rūpīgi un man ir svarīgi, lai katrs no Jums vienmēr paliek priecīgs pēc iepirkšanās šajā dāvanu veikaliņā.

Nosaukums PHOTO WOODoo ietver abus rotājumu pamatelementus - fotogrāfija un koks, vienlaicīgi rosinot domāt par vudū jeb transcendentālo pasauli, kurā, tāpat kā radošajās procesā, iespējām robežas nepastāv.

Manā veikalā ir atrodami rotājumi ar fotogrāfiju uz koka vai, kā to patīk dēvēt tautā, foto dēlīši, personalizētas lādītes, atslēgu pakaramie, fotogrāfiju karināmie un daudz dažādi citi sienas dekori.

Piedāvājuma ir plašs un katrs var atrast sev piemērotāko rotājumu vai  oriģinālu dāvanu kāzās, kāzu jubilejās, kristībās vai citos svētkos. 


  • Katrs rotājums tiek iesaiņots un piegādāts bez maksas Latvijas robežās.

Lai rotājumu iegāde būtu kā svētki, katrs no tiem tiek iesaiņots dekoratīvā papīrā. Turklāt, atkarībā no pasūtījuma apjoma, tas tiks piegādāts uz klientam tuvāko OMNIVA pakomātu vai Latvijas Pasta nodaļu. 


  • Visi PHOTO WOODoo produkti ir videi un cilvēkam draudzīgi.

Koka apstrādes procesā izmantoju tikai uz ūdens dispersijas bāzes ražotus līdzekļus, kas satur minimālu gaistošo organisko savienojumu daudzumu. Turklāt visbiežāk izvēlos Latvijas ražotāju produktus – RILAK, Biolar, PAINT ECO u.c. 


  • Roku rokā ar saukli “Reuse, reduce, recycle”.

Izmantot otrreiz, samazināt un nodot otrreizējai pārstrādei ir man svarīgi principi ne tikai darbā, bet arī ikdienā. Saiņojamais papīrs ir no atkritumu spaiņa izglābtas vintidža tapetes, elektriskās ierīces ārpus darba laika tiek atslēgtas no strāvas padeves, visi krāsu un laku toveri nonāk Ventspils otrreizējās pārstrādes punktā, un šie ir tikai daži piemēri. 

0

 .