Atsauksmes

01-08-2018 Kaspars  Ilgi meklēju mīļotajai dāvanu un uzdūros šiem koka meistardarbiem! Ļoooti patīkama komunikācija un viss noritēja kā pa diedziņu, lai gan laika bija ļoti maz palicis! Dāvana perfekta un gaviļniece loti priecīga! :) Lielum lielais paldies Jums par visu! :)


24-07-2018 Santa  Paldies par fantastisko dāvanu! Pasūtījums ir tieši tāds kādu vēlējos. Esmu ļoti gandarīta par rezultātu.


16-07-2018 Elīna

 Milzīgs paldies par Jūsu perfekto darbiņu. :) Mūsu jaunais pāris bija sajūsmā! Darbiņš tiešām ļoti kvalitatīvs. Jūs esat super!!! ;)


16-05-2018  Māra

 Būšu kodolīga: Teicams izpildījums, lieliska kvalitāte! Paldies! :)


15-03-2018 Sanita Liels paldies par tik tiešām skaisto gredzenu lādīti! Ļoti iepriecināja tik zibenīga izgatavošana un piegāde. Arī par iesaiņojumu biju stāvā sajūsmā! Sirsnīgs paldies!


14-02-2018 Dace Šodien atvērām Jūsu veidoto dēlīti ar foto... Ļoti skaisti, kvalitatīvi un ļoti ātra izgatavošana un piegāde! Noteikti vēl pasūtīšu pie Jums! Skaista, paliekoša dāvaniņa, glīti noformēta! Paldies!


15-12-2017 Inga 

Mīļš paldies par burvīgo darbiņu. Viss sanāca lieliski un bija liels prieks saņemot,jo viss bija gaumīgi iesaiņots.


29-11-2017 Evita Liels paldies par ātru un ļoti kvalitatīvu darbu.esmu ļoti apmierināta.


28-09-2017 Laura Paldies! Ātri, skaisti, kvalitatīvi :) Ļoti patīk!


26-09-2017 Solvita Pasūtīju koka lādīti fotogrāfijām. Paldies par operativitāti (piektdien pasūtīju, pirmdien jau Dace visu izsūtīja) un lielisko izpildījumu!!! Izdevās iepriecināt jauno pāri. Paldies!!!


19-09-2017 Kintija Liels paldies par ātro apkalpošanu, pozitīvajiem e-pastiņiem, ieinteresētību un idejas realizāciju! Gan sveicēji, gan dāvanas saņēmēji ir neizsakāmi priecīgi! Lai izdodas, Dace! Vairāk tik pozitīvus cilvēkus un sava darba mīlētājus kā Jūs! Ar sveicieniem!


11-09-2017 Ieva Liels PALDIES par skaisto darbiņu, ātro izpildi un patīkamo komunikāciju. Dāvinājām tēva dienā - saņēmējam arī ļoti patika.


08-09-2017 Līga no Jelgavas :) Liels paldies par lielisko koka foto (trio), ko uzdāvināju savam vīram kāzu jubilejā! Viņš bija stipri pārsteigts un priecīgs! Viņš pat nenojauta, ka uz koka bildes izskatās tik satriecoši! Tiešām paldies Tev liels par paveikto darbu! Jo rīts izdevās lielisks! :)


05-09-2017 Aija Ja nezini ko uzdāvināt, uzdāvini EMOCIJU uz koka Daces izpildījumā!!!! Ekselenti!!!!!


03-09-2017 Kristina Paldies, mums patika mūsu gredzenu lādīte. Ātri un kvalitatīvi :)


02-09-2017 Kristīne Liels paldies par skaisto dāvanu mūsu tētim! Pasūtījums tika izpildīts ātrāk nekā, tā teikt, laikā, patīkama sadarbība! Liels Jums paldies un uz turpmāko sadarbību!

07-07-2017 Dace (Rīga) Ārkārtas dāvanas pasūtīšana ar ārpuskārtas termiņiem un vēl papildus prasībām no manas puses :) Un VISS tika izdarīts perfekti! Papildus prasības ņemtas vērā, glauni nostrādāts, pasūtījums saņemts laikā un apdāvināmā persona laimīga :) Paldies par atsaucību, fantastisko pretimnākšanu un burvīgo "uz klientu vērstu" attieksmi! Tā turpināt! Lai izdodas!


13-04-2017 Maija Esmu ļoti apmierināta ar komunikāciju un pasūtījuma izpildes kvalitāti un ātrumu! Paldies!


04-03-2017 Gunita  Liels paldies par skaisto atslēgu turētāju - kas tika nedaudz personalizēts :) darbiņš tika paveikts ļoti ātri un kvalitatīvi! Mums viss patīk :) Noteikti izmantosim vēl Daces pakalpojums :) Lai radoši darbi!


12-02-2017 14:42 Sabīne Paldies māksliniecei Dacei. Pasūtīju dēlīti ar meitiņas un tēta bildītēm un tekstu. Saņēmu skaisti iesaiņotu un ļoti īpašu mākslas darbu, kas iepriecinās dāvanas saņēmēju un visu mūsu ģimeni. Mīļš paldies, Dacei, iesaku visiem šāda veida dāvanas, jo tās ir ļoti īpašas! ?


02-02-2017 13:10
 

 Tatjana Ar darbu apmierināta,tas tika izpildīts kvalitatīvi un ātri. Un ar Daci ir viegli komunicēt,viņa ir saprotoša. Tagad vien atliek rotājumu dāvināt.


03-01-2017 11:02 Baiba

Paldies! :) Viss tika sagatavots ātri, kvalitatīvi un komunikācija - brīnišķīga! Dace ir ļoti atsaucīga, rūpīga un sava darba profesionāle. Noteikti iegriezīšos bodītē vēl kādreiz, kad būs nepieciešama jauka dāvana!:) un ieteikšu šīs dāvaniņas arī citiem. Lai radošs un darbīgs 2017.gads!


15-12-2016 21:59 Baiba

Bija tiešām liels prieks sadarboties ar Daci. Pasūtīju fotogrāfiju turētāju ar lina tauriņu, un gala rezultāts bija ļoti skaists. Saziņa notika ļoti raiti un patīkami. Visu varēja izstāstīt, izrunāt un izdomāt. Tiešām cilvēks ar talantu un izdomu. Ļoti atsaucīga un darbu paveica ātri un kvalitatīvi. Cerams, nākotnē sadarbosimies vēl :)
04-11-2016 20:22 Egita

Pasūtīju savai māsas meitiņai uz 6 mēnešu jubileju fotogrāfiju turētāju ar vārdiņu. Pēc pasūtījuma veikšanas, pēc neilga laika piezvanīja Dace un mēs vienojāmies par vēlamo. Patika tas, ka pasūtījums tika izpildīts ātri un solītajā laikā, līdz ar to var rēķināties ar piegādes laiku. Paldies par sadarbību. Esmu priecīga!

fotogrāfija uz koka franču lauku stils dekors

 

27-10-2016 11:02 Diāna

Mīļš paldies! Viss ir skaisti. Ļoti patīk!
Noteikti griezīšos vēl pie Jums, kad būs jāmeklē kāda ideja dāvanai! :)


23-08-2016 16:47 Kristīne

Man bija patiess prieks sadarboties ar Daci, jo ātri un kvalitatīvi izpildīja manu pasūtījumu! Ļoti patīkams cilvēks! Domāju, ka izpildīs jebkuras vēlmes un idejas! Lai veicās arī turpmāk un lai daudz radošu ideju! :) Paldies par skaistajiem dzeltenajiem ziloņiem!


13-08-2016 00:23   Armands 
Liels paldies Dacei par to, ka viņai izdevās realizēt manu ieceri. Perfekts darbs. Ja vēlaties speciālista pakalpojumus, kurš specializējas tekstu gravēšanā uz koka - Dace ir īstā. Galvenais ir ideja, jo kopā ar Daci to būs iespējams realizēt, jo tiks piedāvāti ne tikai dažādi noformējuma varianti, bet arī ieteikumi teksta uzlabošanai.

P.S. paldies par itkā vienkāršu, bet tajā pašā laikā oriģinālu iesaiņojumu. 09-07-2016 21:14 Agija

PHOTO WOODoo iecerei bijis tas gods un prieks sekot jau no pirmajiem meistares Daces eksperimentiem, vērojot, cik mērķtiecīga, neatlaidīga, iedvesmojoša un pārdomāta ir topošā uzņēmuma darbība. Pirmā sastapšanās ar PHOTO WOODoo koka rotājumiem gan bija pilnīgi negaidīta, jo vienu no rotājumiem ar sava portreta apdruku un sirsnīgu vēlējumu saņēmu dzimšanas dienas dāvanā. Mūsdienās, kad taustāmu foto un papīra apsveikuma kartīšu prieku lielā mērā nomainījuši faili un dokumentu mapes, kas atrodami vien elektroniskā formātā, šāda dāvana ir īpašs iepriecinājums, brīnišķīgs mājas rotājums un skaists apliecinājums – personiskumam, siltām atmiņām un cilvēcisko attiecību skaistumam. Laiks ir nepielūdzams, tas aizplūst ātrāk, nekā domājam, taču atmiņu gaišais starojums no mīļam lietām silda mūžīgi, spējot apstādināt laiku kaut uz acumirkli. Vismīļākais paldies, Dace, lai idejām spārnots gars un iedvesma skaistuma radīšanā! 08-07-2016 19:02 Līga
Ja nepieciešams dāvanu īstenot īsā laikā, tad Dace ir cilvēks, kura to spēj izdarīt ar vislielāko rūpību un atsaucību! Esmu ļoti gandarīta par gala rezultātu. Mājas lapā rakstīts, ka nepieciešama nedēļa, lai realizētu ideju, bet manā gadījumā Dace to izdarīja 3 dienās. Dāvanu saņēmu jau gatavu dāvināšanai, ļoti gaumīgi iesaiņotu un ar mazu dāvaniņu! Paldies, Dace!
05-07-2016 19:10  Eva

Pasūtīju dēlīti atslēgu karināšanai. Galvā bija ideja, izstāstīju to Dacei, viņa manu ideju piekoriģēja un uzlika uz koka. Man pašai nav māksliniecisko dotību, tāpēc jo labāk, kad manu ideju kāds apaudzē un īsteno dzīvē. Sanāca praktisks sienas dekors ar īpašu vēstījumu kādam mīļam cilvēkam. Ideāls risinājums tiem, kas vēlas būt oriģināli, bet paši neko nemāk vai vienkārši nav laika. Patīkami pārsteidza Daces atsaucība un ieguldījums, gan meklējot ideālo attēlu (kuru biju tikai mutiski aprakstījusi), gan mainot teksta fontu un izkārtojumu pēc manas gaumes :)


Nosūti savas domas par PHOTO WOODoo arī Tu! 


*

*
0

 .